Regulamin pobytu / Druki do pobrania

           Pobierz:

REGULAMIN POBYTU PACJENTA w SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowym MSWiA "Agat" w Jeleniej Górze

Aneks do REGULAMINU POBYTU PACJENTA obowiązujący w czasie stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii wywołanej patogenami przenoszonymi drogą kropelkową lub powietrzną, w tym wirusem SARS-CoV-2

       

Dokumentację medyczną udostępnia się pacjentowi lub jego przedstawicielowi ustawowemu bądź osobie upoważnionej przez pacjenta. Dokumentację medyczną udostępnia się również podmiotom, instytucjom, organom i jednostkom, o których mowa w art. 26 ust. 3 ustawy o prawach pacjenta i RPP.

Pobierz: 

Baza Hotelowa

Zobacz więcej

Baza Zabiegowa

Zobacz więcej

Wyżywienie

Zobacz więcej

Kawiarnia

Zobacz więcej
TERMY CIEPLICKIE
280m od naszego Sanatorium

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA "AGAT"

ul. Cervi 14
58-560 Jelenia Góra

tel.: +48 (75) 755 20 64

fax: +48 (75) 755 10 93

Rezerwacje/Marketing:                     wew. 1
Sprawy związane z turnusami NFZ: wew. 2

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zapisania się w naszym Newsletterze. Dzięki temu na bieżąco będziemy informować Państwa o nowościach i promocjach.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera, a w nim informacji handlowych od SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA "Agat". Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA "Agat" z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Cervi 14. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Polityka Prywatności

kuracja ekonomiczna1120

x

© 2018 Sanatorium Agat. All Rights Reserved.
Używamy plików cookie do ulepszania i personalizacji Twojego przeglądania. Korzystając z witryny akceptujesz pliki cookie i politykę prywatności.