Ogłoszenia drobne

Drogi Kuracjuszu!

Z zamiarem jak najlepszej organizacji pobytu w naszym Sanatorium, a także z myślą o zmniejszeniu kosztów przejazdu do Cieplic i powrotu do domu, oddajemy do Twojej dyspozycji BEZPŁATNĄ stronę ogłoszeniową.

Jeśli wybierasz się do nas własnym samochodem i masz wolne miejsce, nadaj BEZPŁATNE ogłoszenie – może skontaktuje się z Tobą osoba, podróżująca do naszego Sanatorium w tym samym terminie co Ty i będziesz mógł ją ze sobą zabrać. Tobie będzie raźniej i podzielicie się kosztami paliwa.

To tylko przykład – możliwości jest wiele...


 

Regulamin nadawania ogłoszeń drobnych

  1. Ogłoszenia drobne są bezpłatne.
  2. W celu nadania ogłoszenia należy przesłać do nas mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) treść ogłoszenia wraz z danymi kontaktowymi (nr telefonu lub adres poczty mailowej).
  3. Ogłoszenia są moderowane, tzn. nie zamieszczamy ogłoszeń o treściach niezgodnych z profilem naszej strony internetowej (np. sprzedam części samochodowe itp.) oraz ogłoszeń nieobyczajnych. Może zostać dokonana również korekta ortograficzna bądź stylistyczna ogłoszeń.
  4. Ogłoszenia są usuwane po 14 dniach od ich publikacji.
  5. Nie sprawdzamy wiarygodności ogłoszeń ani nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Baza Hotelowa

Zobacz więcej

Baza Zabiegowa

Zobacz więcej

Wyżywienie

Zobacz więcej

Kawiarnia

Zobacz więcej
TERMY CIEPLICKIE
280m od naszego Sanatorium

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA "AGAT"

ul. Cervi 14
58-560 Jelenia Góra

tel.: +48 (75) 755 20 64

fax: +48 (75) 755 10 93

Rezerwacje/Marketing:                     wew. 1
Sprawy związane z turnusami NFZ: wew. 2

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zapisania się w naszym Newsletterze. Dzięki temu na bieżąco będziemy informować Państwa o nowościach i promocjach.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera, a w nim informacji handlowych od SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA "Agat". Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA "Agat" z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Cervi 14. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Polityka Prywatności

kuracja ekonomiczna

x

© 2018 Sanatorium Agat. All Rights Reserved.
Używamy plików cookie do ulepszania i personalizacji Twojego przeglądania. Korzystając z witryny akceptujesz pliki cookie i politykę prywatności.
Dalsze informacje Ok