Slide background

Ogłoszenia drobne

Drogi Kuracjuszu!

Z zamiarem jak najlepszej organizacji pobytu w naszym Sanatorium, a także z myślą o zmniejszeniu kosztów przejazdu do Cieplic i powrotu do domu, oddajemy do Twojej dyspozycji BEZPŁATNĄ stronę ogłoszeniową.

Jeśli wybierasz się do nas własnym samochodem i masz wolne miejsce, nadaj BEZPŁATNE ogłoszenie – może skontaktuje się z Tobą osoba, podróżująca do naszego Sanatorium w tym samym terminie co Ty i będziesz mógł ją ze sobą zabrać. Tobie będzie raźniej i podzielicie się kosztami paliwa.

To tylko przykład – możliwości jest wiele...


Szukam kogoś z Małopolski, kto jedzie samochodem do Cieplic lub Jeleniej Góry 15.02.2018 i może mnie zabrać. 
Oczywiście dorzucam się do paliwa, kontakt tel. 791400622 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Dziękuję! Ela

Regulamin nadawania ogłoszeń drobnych

  1. Ogłoszenia drobne są bezpłatne.
  2. W celu nadania ogłoszenia należy przesłać do nas mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) treść ogłoszenia wraz z danymi kontaktowymi (nr telefonu lub adres poczty mailowej).
  3. Ogłoszenia są moderowane, tzn. nie zamieszczamy ogłoszeń o treściach niezgodnych z profilem naszej strony internetowej (np. sprzedam części samochodowe itp.) oraz ogłoszeń nieobyczajnych. Może zostać dokonana również korekta ortograficzna bądź stylistyczna ogłoszeń.
  4. Ogłoszenia są usuwane po 14 dniach od ich publikacji.
  5. Nie sprawdzamy wiarygodności ogłoszeń ani nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. .